Part Number GCR-682158 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $162.77


Product Highlights
| Part Number | GCR-682158 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098819310 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 16, 2021 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 40.70 cm |
| Width | 42.20 cm |
| Height | 13.50 cm |
| Weight | 22.90 kg |