Part Number GCR-680983 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $57.41


Product Highlights
| Part Number | GCR-680983 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098322339 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 11, 2016 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 36.00 cm |
| Width | 38.00 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 7.96 kg |