Part Number GCR-680931 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $34.43


Product Highlights
| Part Number | GCR-680931 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098510095 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 28, 2014 |
| Updated | Feb 10, 2026 |
| Length | 29.00 cm |
| Width | 31.00 cm |
| Height | 5.50 cm |
| Weight | 4.54 kg |