Part Number GCR-680394 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $95.17


Product Highlights
| Part Number | GCR-680394 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098505299 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 30, 2014 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 35.50 cm |
| Width | 37.50 cm |
| Height | 14.00 cm |
| Weight | 14.85 kg |