Part Number GCR-582743 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $69.46


Product Highlights
| Part Number | GCR-582743 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 775629924135 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 15, 2024 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 35.00 cm |
| Width | 37.00 cm |
| Height | 9.50 cm |
| Weight | 8.98 kg |