Part Number GCR-582459 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $53.10


Product Highlights
| Part Number | GCR-582459 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098066707 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 28, 2019 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 33.50 cm |
| Width | 34.50 cm |
| Height | 5.50 cm |
| Weight | 7.94 kg |