Part Number GCR-580895 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $125.60


Product Highlights
| Part Number | GCR-580895 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098310725 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 29, 2018 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 37.00 cm |
| Width | 39.00 cm |
| Height | 16.00 cm |
| Weight | 20.92 kg |