Part Number GCR-580380 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $71.58


Product Highlights
| Part Number | GCR-580380 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098507415 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 30, 2014 |
| Updated | Mar 19, 2026 |
| Length | 34.50 cm |
| Width | 36.50 cm |
| Height | 10.00 cm |
| Weight | 11.58 kg |