Part Number GCR-580171 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $35.10


Product Highlights
| Part Number | GCR-580171 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098504476 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 30, 2014 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 28.50 cm |
| Width | 30.50 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 5.19 kg |