Part Number GCR-97836 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $72.54


Product Highlights
| Part Number | GCR-97836 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Brake Drum |
| Position | Rear |
| UPC | 775629924296 |
| Category | Brake Drum |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 15, 2024 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 28.00 cm |
| Width | 30.00 cm |
| Height | 9.00 cm |
| Weight | 6.91 kg |