Part Number GCR-97812 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $70.59


Product Highlights
| Part Number | GCR-97812 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Brake Drum |
| Position | Rear |
| UPC | 827098819181 |
| Category | Brake Drum |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 16, 2021 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 31.50 cm |
| Width | 33.50 cm |
| Height | 8.00 cm |
| Weight | 7.49 kg |