Part Number GCR-9776 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $44.23


Product Highlights
| Part Number | GCR-9776 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Brake Drum |
| Position | Rear |
| UPC | 827098507644 |
| Category | Brake Drum |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 30, 2014 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 26.50 cm |
| Width | 28.50 cm |
| Height | 7.50 cm |
| Weight | 4.31 kg |