Part Number GCR-9749 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $54.39


Product Highlights
| Part Number | GCR-9749 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Brake Drum |
| Position | Rear |
| UPC | 827098504636 |
| Category | Brake Drum |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 30, 2014 |
| Updated | Mar 10, 2026 |
| Length | 29.00 cm |
| Width | 31.00 cm |
| Height | 8.50 cm |
| Weight | 6.05 kg |