Part Number GCR-9311 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $38.67


Product Highlights
| Part Number | GCR-9311 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Brake Drum |
| Position | Rear |
| UPC | 827098504872 |
| Category | Brake Drum |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 30, 2014 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 25.50 cm |
| Width | 27.50 cm |
| Height | 7.00 cm |
| Weight | 4.29 kg |