Part Number GCR-G8203 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $93.47


Product Highlights
| Part Number | GCR-G8203 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front Right |
| UPC | 827098820194 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 16, 2021 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 38.40 cm |
| Width | 39.90 cm |
| Height | 7.60 cm |
| Weight | 13.00 kg |