Part Number GCR-980917 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $79.84


Product Highlights
| Part Number | GCR-980917 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front Right |
| UPC | 827098174792 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 18, 2017 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 35.50 cm |
| Width | 37.50 cm |
| Height | 6.00 cm |
| Weight | 11.93 kg |