Part Number GCR-980873 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $87.55


Product Highlights
| Part Number | GCR-980873 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front Right |
| UPC | 775629924364 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 15, 2024 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 38.50 cm |
| Width | 40.50 cm |
| Height | 8.50 cm |
| Weight | 13.88 kg |