Part Number GCR-980492 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $72.10


Product Highlights
| Part Number | GCR-980492 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front Right |
| UPC | 827098012940 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 29, 2018 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 35.50 cm |
| Width | 37.50 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 11.77 kg |