Part Number GCR-G8451 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $84.69


Product Highlights
| Part Number | GCR-G8451 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 775629924821 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 15, 2024 |
| Updated | Jan 20, 2026 |
| Length | 36.50 cm |
| Width | 38.50 cm |
| Height | 7.50 cm |
| Weight | 11.19 kg |