Part Number GCR-G8425 | Brand: Genius | Out of Stock
CA $72.37


Product Highlights
| Part Number | GCR-G8425 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 775629009733 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 1, 2023 |
| Updated | Dec 23, 2025 |
| Length | 34.50 cm |
| Width | 36.50 cm |
| Height | 8.50 cm |
| Weight | 9.45 kg |