Part Number GCR-G8348 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $96.91


Product Highlights
| Part Number | GCR-G8348 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098820408 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 16, 2021 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 39.50 cm |
| Width | 41.50 cm |
| Height | 7.50 cm |
| Weight | 14.89 kg |