Part Number GCR-G8323OE | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $81.49


Product Highlights
| Part Number | GCR-G8323OE |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098820323 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 16, 2021 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 36.50 cm |
| Width | 38.00 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 11.20 kg |