Part Number GCR-G8253OE | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $119.84


Product Highlights
| Part Number | GCR-G8253OE |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098820255 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 16, 2021 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 38.50 cm |
| Width | 40.00 cm |
| Height | 6.40 cm |
| Weight | 15.22 kg |