Part Number GCR-G8251OE | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $103.97


Product Highlights
| Part Number | GCR-G8251OE |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098820248 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 16, 2021 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 38.50 cm |
| Width | 40.50 cm |
| Height | 8.50 cm |
| Weight | 14.08 kg |