Part Number GCR-G8245OE | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $99.01


Product Highlights
| Part Number | GCR-G8245OE |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098820224 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 16, 2021 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 38.50 cm |
| Width | 40.00 cm |
| Height | 6.40 cm |
| Weight | 14.56 kg |