Part Number GCR-G8168OE | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $87.50


Product Highlights
| Part Number | GCR-G8168OE |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098310558 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 29, 2018 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 37.00 cm |
| Width | 39.00 cm |
| Height | 8.50 cm |
| Weight | 10.85 kg |