Part Number GCR-G8134 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $65.81


Product Highlights
| Part Number | GCR-G8134 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098310503 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 29, 2018 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 34.50 cm |
| Width | 36.50 cm |
| Height | 8.50 cm |
| Weight | 10.13 kg |