Part Number GCR-982817 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $70.48


Product Highlights
| Part Number | GCR-982817 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 775629884941 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 8, 2024 |
| Updated | Jan 20, 2026 |
| Length | 34.50 cm |
| Width | 36.50 cm |
| Height | 6.00 cm |
| Weight | 10.14 kg |