Part Number GCR-982778 | Brand: Genius | Out of Stock
CA $59.04


Product Highlights
| Part Number | GCR-982778 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 775629924661 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 15, 2024 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 32.00 cm |
| Width | 34.00 cm |
| Height | 5.50 cm |
| Weight | 7.76 kg |