Part Number GCR-982612 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $48.45


Product Highlights
| Part Number | GCR-982612 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098820125 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 16, 2021 |
| Updated | Mar 17, 2026 |
| Length | 29.30 cm |
| Width | 30.80 cm |
| Height | 5.80 cm |
| Weight | 6.24 kg |