Part Number GCR-982488 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $46.86


Product Highlights
| Part Number | GCR-982488 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098068268 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 28, 2019 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 29.50 cm |
| Width | 31.50 cm |
| Height | 6.00 cm |
| Weight | 6.26 kg |