Part Number GCR-982407 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $41.28


Product Highlights
| Part Number | GCR-982407 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098067889 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 28, 2019 |
| Updated | Mar 10, 2026 |
| Length | 27.50 cm |
| Width | 29.50 cm |
| Height | 5.50 cm |
| Weight | 5.38 kg |