Part Number GCR-982356 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $96.96


Product Highlights
| Part Number | GCR-982356 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 775629924449 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 15, 2024 |
| Updated | Jan 26, 2026 |
| Length | 37.50 cm |
| Width | 39.50 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 14.70 kg |