Part Number GCR-982355 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $55.68


Product Highlights
| Part Number | GCR-982355 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 775629924432 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 15, 2024 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 30.00 cm |
| Width | 32.00 cm |
| Height | 6.00 cm |
| Weight | 7.34 kg |