Part Number GCR-982348 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $81.02


Product Highlights
| Part Number | GCR-982348 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098067759 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 28, 2019 |
| Updated | Dec 23, 2025 |
| Length | 35.50 cm |
| Width | 37.50 cm |
| Height | 6.00 cm |
| Weight | 12.11 kg |