Part Number GCR-982128 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $68.43


Product Highlights
| Part Number | GCR-982128 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098023243 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 27, 2019 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 34.50 cm |
| Width | 36.50 cm |
| Height | 6.00 cm |
| Weight | 9.56 kg |