Part Number GCR-982124 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $62.19


Product Highlights
| Part Number | GCR-982124 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098067377 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 28, 2019 |
| Updated | Mar 10, 2026 |
| Length | 34.50 cm |
| Width | 36.50 cm |
| Height | 6.00 cm |
| Weight | 8.66 kg |