Part Number GCR-982121 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $90.38


Product Highlights
| Part Number | GCR-982121 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098819839 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 16, 2021 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 37.50 cm |
| Width | 39.50 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 12.31 kg |