Part Number GCR-982053 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $41.25


Product Highlights
| Part Number | GCR-982053 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098012919 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 29, 2018 |
| Updated | Feb 10, 2026 |
| Length | 30.00 cm |
| Width | 32.00 cm |
| Height | 6.00 cm |
| Weight | 6.33 kg |