Part Number GCR-982035 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $126.93


Product Highlights
| Part Number | GCR-982035 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098067155 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 28, 2019 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 38.00 cm |
| Width | 40.00 cm |
| Height | 11.50 cm |
| Weight | 18.02 kg |