Part Number GCR-982010 | Brand: Genius | 5 items in stock
CA $101.46


Product Highlights
| Part Number | GCR-982010 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098819730 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 16, 2021 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 36.50 cm |
| Width | 38.50 cm |
| Height | 6.00 cm |
| Weight | 13.90 kg |