Part Number GCR-981958 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $58.59


Product Highlights
| Part Number | GCR-981958 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098175102 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 18, 2017 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 32.00 cm |
| Width | 34.00 cm |
| Height | 6.00 cm |
| Weight | 8.16 kg |