Part Number GCR-981620 | Brand: Genius | 6 items in stock
CA $57.41


Product Highlights
| Part Number | GCR-981620 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098819693 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 16, 2021 |
| Updated | Feb 10, 2026 |
| Length | 33.50 cm |
| Width | 35.50 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 8.78 kg |