Part Number GCR-981067 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $30.61


Product Highlights
| Part Number | GCR-981067 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098174990 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 18, 2017 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 25.50 cm |
| Width | 27.50 cm |
| Height | 5.50 cm |
| Weight | 3.71 kg |