Part Number GCR-981055 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $64.03


Product Highlights
| Part Number | GCR-981055 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098322445 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 11, 2016 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 34.50 cm |
| Width | 36.50 cm |
| Height | 6.00 cm |
| Weight | 10.26 kg |