Part Number GCR-981050 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $85.57


Product Highlights
| Part Number | GCR-981050 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098009582 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 22, 2016 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 35.50 cm |
| Width | 37.50 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 12.24 kg |