Part Number GCR-980981 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $36.82


Product Highlights
| Part Number | GCR-980981 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098321066 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 12, 2016 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 27.50 cm |
| Width | 29.50 cm |
| Height | 5.50 cm |
| Weight | 5.06 kg |