Part Number GCR-980968 | Brand: Genius | 9 items in stock
CA $52.26


Product Highlights
| Part Number | GCR-980968 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098819631 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 16, 2021 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 31.50 cm |
| Width | 33.50 cm |
| Height | 6.00 cm |
| Weight | 6.99 kg |