Part Number GCR-980967 | Brand: Genius | 4 items in stock
CA $58.59


Product Highlights
| Part Number | GCR-980967 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098819624 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 16, 2021 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 32.50 cm |
| Width | 34.50 cm |
| Height | 5.50 cm |
| Weight | 8.15 kg |