Part Number GCR-980952 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $37.84


Product Highlights
| Part Number | GCR-980952 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098510088 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 28, 2014 |
| Updated | Feb 10, 2026 |
| Length | 28.00 cm |
| Width | 30.00 cm |
| Height | 6.00 cm |
| Weight | 5.02 kg |